Максим Голосний про експерименти із життя за Конституцією
25.12.2018
Верховний суд відмовив Голосному, нахабно порушивши норми судочинства
15.02.2019

Дякую всім, хто надсилає слова підтримки в особисті повідомлення!

Дякую всім, хто надсилає слова підтримки, пропозиції та питання в особисті повідомлення! На жаль, я не маю можливості відповідати кожному особисто, надавати персональні консультації, перевіряти документи та позови. Можливо в майбутньому, коли буде сформований штаб, група підтримки та юридичний відділ (та бюджет для його утримання) – ми будемо відпрацьовувати ваші питання та підтримувати боротьбу на місцях.
Сьогодні я один і мушу присвятити весь час головним справам у своїй боротьбі. Мені допомагають деякі волонтери, які роблять частину важливої роботи – інформаційної підтримки, переклади статей та розробку графічних матеріалів. На все інше немає ані коштів, ані часу, сподіваюсь ви розумієте це!

Чим ви можете допомогти? Сьогодні головне завдання – це прорив інформаційної блокади на всіх рівнях. Ви бачите, що нам знову нав’язують вибір без вибору: діючи та “нові” обличчя, які не відзначились нічим, окрім популістських закликів та обіцянок. Всі вони починають свій шлях до найвищих державних посад, витираючи ноги об Конституцію.

Треба, щоб про боротьбу, нестандартні кроки та досягнення Голосного та його однодумців, наші перемоги (та поразки) у відновленні законності та Конституційного ладу в України дізналися максимально широке коло громадян. Тому я буду вдячний за поширення інформації та буду приділяти максимальну увагу контактам з журналістами усіх рівнів, але в першу чергу – всеукраїнських та міжнародних медіа, неконтрольованих українськими та російськими олігархами!

Також вдячний усім, хто надсилає гроші на підтримку діяльності Фонду, відриваючи їх від свого обмеженого сімейного бюджету або бізнесу. Я обіцяю, що докладу всіх зусиль, щоб вони вам повернулися. Ті, кому не байдужа доля України, інвестують в її спасіння свій час, свої кошти і навіть жертвують своїм життям…

Наша байдужість та терплячість вже коштує нам надто дорого: ми бачимо її вартість в рахунках за комунальні послуги, опалення, чеках на продукти харчування та пальне. Сьогодні ВИ СПЛАЧУЄТЕ олігархам за те, що по праву належить народу.

Тому – МИ НЕ ЗУПИНИМОСЬ!

Реквізити для допомоги фонду

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *