Сучасна Єлизаветівка: шляхом реформ в окремо взятому селі (Часть 4)
10.11.2018
“Конституційний експеримент”. Як вирішити газову кризу в країні на прикладі окремо взятого села
17.11.2018

Представники НАК Нафтогаз зустрілися з головою села Єлизаветівка Максимом Голосним, який не платить за газ

Вчора в м. Дніпро за ініціативи представників компанії НАК НАФТОГАЗ відбулася перша консультаційна зустріч з головою села Єлизаветівка (Дніпропетровської області) Максимом Голосним, який веде юридичну боротьбу з беззаконням кіпрських газопостачальних компаній.

«Було багато запитань до мене, як до голови органу місцевого самоврядування, який принципово відмовився укладати договори з газопостачальними компаніями кіпрського походження і при цьому обрав доволі міцну правову позицію, яку “кіпрські посередники” не можуть зламати на протязі майже трьох років.

Представники державної компанії були відверто здивовані нашим “газовим” кейсом. Мене запевнили, що про наш досвід та правову позицію найближчим часом буде проінформовано керівництво компанії. Також обговорили реальну можливість співпраці без будь-яких посередників. Також було підтримано мою позицію щодо відновлення державних монополій в енергетичній сфері та усунення з ринку компаній без чітко визначеного кінцевого бенефіціару. Саме ці «прокладки» своєю діяльністю провокують дестабілізацію в сфері газопостачання та призводять до ескалації конфліктних ситуації. Окрему увагу на зустрічі було приділено складній ситуації в м. Сміла, Кривий Ріг та Кам’янське.» – повідомив Максим Голосний.

Голова села не виключає, що результатом цієї зустрічі буде спільна прес-конференція представників НАК НАФТОГАЗ та Максима Голосного, на якій будуть оприлюднені деталі подальшої співпраці для врегулювання конфліктних газових питань, що склалися в державі.

1 Comment

  1. Якщо народ пасивний (об’єкт політики) тоді його доять,
    коли народ активний (суб’єкт політики) — тоді він влада?

    Коли ж народ пасивний?
    Тоді, коли мовчить (а мовчить тоді, коли голосує таємно, тобто викидає до урни на кілька років свій голос, чим й робить сам себе мовчазним-безголосим)??

    https://pbs.twimg.com/media/DrxPlqQWwAAc4bq.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: