Голова сільради звернувся до Порошенко з питанням “як саме він гарантує Конституцію”. Гарант не зміг відповісти
07.01.2019
Про фонд, підтримку та єдиний спосіб, яким я перемагав завжди
02.02.2019

Цікаво, скільки ще так звані «ЗМІ» будуть ігнорувати Максима Голосного?

Цікаво, скільки ще так звані «ЗМІ» будуть ігнорувати Максима Голосного? Про фініки в Єлизаветівці показали всі. Про зустрічі українського сільського голови з членами королівського двору Великобританії – жоден навіть не зацікавився.

Це вам ще один приклад наслідків так званої «приватизації». Олігархи законсервували інформаційних простір так само, як заблокували промисловий розвиток країни, приватизувавши основні підприємства металургійної та добувної промисловості та законсервувавши статус України як сировинної держави.

На жаль, навіть сьогодні 86% українців отримують новини з телевізора. Без телевізора живуть 3% українців. І це створює широкі можливості для маніпуляцій думкою людей та формування порядку денного в інтересах власників телеканалів та газет.
Вони створюють перешкоди новим обличчям, які прагнуть змінити існюючу модель держави, що давно вже не відповідає вимогам сучасного світу. І далі буде гірше…

Це ганебна, прикра ситуація і ми маємо сколихнути це болото. Ось вам черговий пункт з моєї «секретної» передвиборчої програми. В разі моєї перемоги буде зроблено наступне

  1. Створена Національна мовна корпорація, на зразок BBC, яка буде фінансуватися громадянами і бюджетом 50/50, щоб унеможливити залежність від фінансування уряду та його вплив на інформаційну політику.
  2. На високі зарплати та гідні умови праці сюди перейдуть принципові журналісти, яким набридла цензура, брехня, фейки та замовні сюжети олігархічних телеканалів. Саме через тиск та керованість з боку власників ЗМІ, представників цієї важливої та поважної професії в України стали принизливо називати «журнашлюшками». Їм буде надана повна свобода вибору сфери діяльності, ресурси для її здійснення та відсутність цензури. Але ж разом з цим – підсилена відповідальність за недостовірну інформацію.

  3. Державна підтримка буде надаватися тим ЗМІ, які будуть висвітлювати правду про діяльність уряду, якою б вона не була – приємною або незручною. А ті журналістські розслідування, які призведуть до відкриття кримінальних справ будуть отримувати великі грошові винагороди!

Журналісти володіють великою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов’язку перед читачем. У всі часи вони домагалися визнання завдяки високому рівню точності та неупередженості, а також завдяки дотриманню ними правил чесної гри. Не дарма журналістику називають «четвертою владою»! Але сьогодні, як і перші три гілки влади – законодавча, виконавча та судова, “четверта влада” зіпсована олігархами і НЕ ВАРТА ДОВІРИ.

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *