Цікаво, скільки ще так звані «ЗМІ» будуть ігнорувати Максима Голосного?
28.01.2019
Максим Голосний прокоментував відмову в реєстрації на вибори президента
09.02.2019

Про фонд, підтримку та єдиний спосіб, яким я перемагав завжди

«Максим Голосний вносить заставу 2,5 млн. грн., зібрану для нього українцями.» Уявляєте собі таку картину?

Ні, це не Максим Голосний. І ми не зібрали 2,5 млн. гривень.

Наразі вся сума, яку перерахували громадяни на рахунок благодійного фонду підтримки Конституційних ініціатив “Бабуся і кіт” складає близько 20000 грн. Якби я хотів зібрати на заставу, потрібно в 100 разів більше!

Раніше за законом, який змінювався кожні вибори, потрібно було зібрати від 100 тисяч до 1 мільйона підписів виборців (і це справедливо). Сьогодні поки що не знайшлося 20 тисяч людей, які б проголосували 1 гривнею за мою кандидатуру. І тим більше, не знайшлося 200 тисяч, які перерахували б вартість однієї буханки хлібу. Як ми бачимо, кошти на підтримку висування «СВОГО» кандидата невеликі, але немає навіть їх.

Я не ображаюсь, я констатую факти. З самого початку я зазначив, що ніякої, навіть самої “гарячої” підтримки в соцмережах не вистачить. Я вдячний всім, хто виявив не байдужість, знайшов в собі сили розібратися з реквізитами та натиснути кнопку в Приват24. Хтось просто подумав – «це складно, нехай інші зроблять, а я просто зроблю репост». Ну тож, як казав класик «маємо те, що маємо». Я обов’язково надам звіт, як будуть використані ці гроші, але головне що було доведено ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ в цьому експерименті: НЕМОЖЛИВО ПЕРЕМАГАТИ, ГРАЮЧИ ПО ЧУЖИМ ПРАВИЛАМ.

Олігархічна система занадто сильно вкоренилася в наше суспільство. 20 років – великий термін! І сьогодні це робить свою справу. Нас розділили, нас зневірили, нас ввели в оману брехливими соцопитуваннями, знову намагаючись поставити перед вибором, який вигідний ЇМ.

2,5 мільйони – ще не вся сума, якою відсікаються «нові обличчя». Це тільки ЗАСТАВА. Потрібно в 10, а може й в 100 разів більше, на формування та утримання осередків. На комісії, на спостерігачів. Я вже не кажу про рекламу. Враховуючи обмеження доступу на олігархічні телеканали, які навіть за гроші не покажуть тебе. Білборди – я прекрасно пам’ятаю вибори у ВР за часів Януковича, коли власники білбордів відмовлялись укладати договори з «неузгодженими» кандидатами. Всі типографії Дніпропетровської області відмовились друкувати листівки з бабусею та котом. Нам приходилося (не повірите) замовляти поліграфічну продукцію в Тернополі!

Навіть якщо ти пройшов всі ці перепони, це ще не все. На заваді стає великий адмінресурс з «професійних» виборчих комісій з армії бюджетників, які знов і знов «роблять вибори» діючій владі, майже не змінювалися з часів Кучми. Вони сміливі та досвідчені – ніхто з них не поніс покарання за фальсифікації! Це професійні шахраї, що відточували майстерність роками, десятиріччями.

Діючі можновладці та їх прислуга будували цю “стіну” захисту своїх сословних привілеїв 20 років. Невже ви думаєте, що її можна перемогти В ЛОБ, навіть маючи великий фінансовий ресурс? А тим більше – з 20 тис. гривень та «святою силою Фейсбука»…

АЛЕ ПЕРЕМОГТИ МОЖНА! В один єдиний спосіб, яким я перемагав завжди, протягом усієї активної суспільно-політичної діяльності:

МИ НЕ БУДЕМО ГРАТИ ЗА ЇХ ПРАВИЛАМИ.
Ми будемо створювати СВОЇ.

  1. Бути непрогнозованим
  2. Діяти першим
  3. Бити потужно
  4. Нав’язувати свої правила гри
  5. Думати більше ніж на 1 крок вперед

Це те, що я виніс з боксу та довів перемогами у своїй боротьбі. Тому завтра подаю документи БЕЗ ЗАСТАВИ. А далі… здивуємо їх та завдамо НИЩІВНОГО УДАРУ.

Єднаємось, розповсюджуємо інформацію, підтримуємо фонд – будь яка допомога прискорить повалення прогнилого олігархічного режиму. Ми їх не боїмося і Ми НЕ ЗУПИНИМОСЬ!

Підтримати:

P/p 26002500334302 ЄДРПОУ 42727640
МФО 300614, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Благодійна організація “Благодійний фонд підтримки конституційних ініціатив Максима Голосного “БАБУСЯ І КІТ”
Призначення платежу: благодійний внесок

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *