Голова сільради звернувся до Порошенко з питанням “як саме він гарантує Конституцію”. Гарант не зміг відповісти

Облгази Фірташа заборгували всім
31.12.2018
Показати всі

Голова сільради звернувся до Порошенко з питанням “як саме він гарантує Конституцію”. Гарант не зміг відповісти

Як сільський голова я направив листа самому гаранту з питанням вказати механізм реалізації норми ст. 13 Конституції України, яким здійснюються права українського народа на надра.

Я лише сільський голова, але всі ми рівні в своїх конституційних та громадянських правах. Я вважав і вважаю, що маю право звернутися і отримати відповідь від гаранта конституції на своє звернення. Вибачте, але я не питав пана Ковальчука ні про що, тому, що пам’ятаю його за часів, коли він робив відбір мажоритарних кандидатів від партії УДАР і цікавився на співбесіді про можливість особистого фінансового вкладу в розвиток партії.

Якби я хотів листуватися з ним, то я б написав йому особисто.

ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ НЕ БАЖАЄ ВІДПОВІДАТИ ОСОБИСТО, ТА В ЧЕРГОВЕ ПОРУШУЄ КОНСТИТУЦІЮ

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.
В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПОРУШЕННЯ МОЇХ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ?
Стаття 31. Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Винятки можуть бути встановлені лише судом у випадках, передбачених законом, з метою запобігти злочинові чи з’ясувати істину під час розслідування кримінальної справи, якщо іншими способами одержати інформацію неможливо.
Зміст першого найпростішого запиту та відповіді на нього викладаю, на розсуд громади. Можливо є таке право яке дозволяє гаранту не дотримуватися Конституції України, і ми все ж таки не в рівних конституційних та громадянських правах?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *