“А ТИ ЙДЕШ?” – Голосний знову розриває шаблони: сільський голова балотуватиметься на Президента України без застави в 2,5 млн. гривень. Та закликає слідувати його прикладу
14.01.2019
Форум Конституційних ініціатив та зустріч з Максимом Голосним, Київ, 19.01.2019
19.01.2019

Відкрито фонд підтримки Конституційних ініціатив Максима Голосного “Бабуся і кіт”

Нарешті! Зареєстрований та запрацював фонд підтримки Конституційних ініціатив Максима Голосного, який названо на честь «Бабусі і кота» – відомого політичного плакату, який став початком повалення режиму Януковича.

Сьогодні ми як ніколи потребуємо повалення олігархічного режиму «адептів шоколадної диктатури» – навіть більш кривавого, брехливого та цинічного. Режиму, який зухвало ігнорує конституційні права простих людей, наживається на війні, нацьковує українців один на одного, грабує народ через тарифи та побори, торгує з окупантом та корумпує усі гілки влади, зверху донизу.

Вони не українці

Ми всі розуміємо ставлення сучасних можновладців до України. Нехай вас не вводить в оману їх володіння державної мовою та вишиванки, що вони вдягають, щоб видавати себе «за своїх» – вони лікуються та відпочивають за кордоном, їх діти навчаються за кордоном, їх маєтки за кордоном, їх гроші на рахунках іноземних банків, вони навіть мають громадянства інших країн. Вони не шанують наші закони. Конституція для них – це пустий звук. ЦЕ НЕ УКРАЇНЦІ. Наша земля і люди для них – це лише тимчасовий ресурс для збагачення!

Ми мусимо повернути державу народу

Ми знаємо, що це можливо, на прикладах Польщі, Франції, Південної Кореї, Сінгапуру та інших. Спрямувати ресурси держави на розбудову суспільних благ – якісної освіти, доступних ліків, безкоштовного та якісного медичного обслуговування, гарантій на безбідні пенсії, на безпечне довкілля, на догляд за дітьми, на правосуддя, на безпеку, на доступ до землі та природних ресурсів, на сталий розвиток суспільства, рівні для усіх бізнес-можливості та якісний відпочинок – все те, що гарантовано нам Конституцією.

Для цього потрібна Народна влада та народна підтримка. Політиків фінансують олігархи, якщо їх не фінансує народ. Відкриття фонду Конституційних ініціатив Максима Голосного – це перша спроба громадського фінансування не тільки моєї діяльності, а всіх тих, хто своїми справами довів свою щирість та принциповість у відстоюванні прав та свобод звичайних громадян. Усіх тих, хто згуртується в нову політичну силу для відновлення справжнього народовладдя в нашій країні разом зі мною.

Саме ВИ запропонували мені йти на найвищу посаду в країні. Я не був самовисуванцем, як і в далекому 2011-му, коли вперше був висунутий на голову села активом Єлизаветівки: відбулося «запрошення на владу» від народу, від якої, за стародавньою козацькою традицією, відмовитись було неможливо.

Я розраховую виключно на вашу підтримку

Вибори в Україні сьогодні – це не демократичний процес справжнього волевиявлення – це складний, брудний, коштовний процес набуття легітимності, який без коштів, без ЗМІ, контрольованих олігархами, без адмінресурсу (бюджетників та “мертвих душ”), без молоді, яка зневірилась та не ходить на вибори – можна пройти тільки через переконливу перемогу за підтримки звичайних українців.

Мене не буде на телебаченні. Мене не буде на білбордах. І недостатньо просто вашого бажання та ентузіазму аудиторії Facebookа, коли сьогодні у 80% людей політичний порядок денний формує телевізор. Висування та моя перемога як кандидата в президенти можлива тільки за підтримки та активної позиції великої кількості громадян, які вірять в те, що МИ можемо змінити Україну.

Незабаром почнеться формування осередків команди Максима Голосного в різних куточках України. Нам не потрібен ще один фейковий політ-проект, «партія однієї людини» – нам потрібні реальні місцеві осередки з активних, сміливих, принципових людей з загостреним відчуттям справедливості. КОЖНА ЛЮДИНА буде проходити співбесіду особисто зі мною.

Для тих, хто хоче підтримати фінансово мою політичну та громадську діяльність, надаємо реквізити фонду та криптовалютних рахунків.

Наша байдужість вже коштує нам надто дорого

Наша байдужість та терплячість вже коштує нам надто дорого: ми бачимо її вартість в рахунках за комунальні послуги, опалення, чеках на продукти харчування та пальне. Сьогодні ВИ СПЛАЧУЄТЕ олігархам за те, що по праву належить народу.

Тому ваш внесок – це інвестиція у майбутнє України, у відновлення реального Конституційного ладу. Це вклад в політиків, які дійсно готові за це боротися!

Зроби свій внесок сьогодні!

Банківський рахунок

P/p 26002500334302
ЄДРПОУ 42727640
МФО 300614, ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Благодійна організація “Благодійний фонд підтримки конституційних ініціатив Максима Голосного “БАБУСЯ І КІТ”
Призначення платежу: благодійний внесок

Криптовалютні рахунки

Bitcoin: 3DqnrJMzbVDcE8eBJV5Dm8WL1TZxroW1Rr
Ethereum: 0xBa5085AfC1040e22C2A28bFE9545c7f623249e91

3 Comments

  1. Victor Kysil says:

    How can I donate money form Canada, please advise, MoneyGram, WesternUnion?

  2. Ірина Манжос-Теренько says:

    Нещодавно ми з чоловіком почули про Вас і це дало нам надію. Жодного кандидата з тих, хто на цей час подав документи на вибори президента , я не бачу своїм президентом. Багато років я намагаюся не коритися системі. То система забрала у мене право щось змінити. Наше самоврядування у місті потерпає од того, що влади голови громад не мають. Ані печаток, ані документів, що посвідчують нашу причетність до громадської діяльності. Я бачу як спливає час багатьох, хто ще був у змозі щось зробити, як свідомість руйнується безвихіддю і відчаєм. Я вже не молода і вже не маю такого здоров”я, щоб воювати з системою. Але я ще можу збурити і зібрати тих, що не хочуть жевріти і чекати поки і їх з”їдять роки і бідність. Я хочу хоч трохи пожити у заможній країні. Тож я вважаю, що маю право розказати людям про вашу працю і ваші досягнення, які мене особисто дуже вразили. Можете на мене розраховувати.

  3. Григорій says:

    Максиме, я за вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: