Вибори президента будуть коштувати платникам податків 2,35 млрд грн

Як зробити, щоб цей рік став для нас роком наших перемог?
04.01.2019
Томос в обмін на Північний поток-2
05.01.2019
Показати всі

Вибори президента будуть коштувати платникам податків 2,35 млрд грн

Уже 6 кандидатів у президенти подали документи до Центральної виборчої комісії: колишній міністр екології Шевченко, правозахисник із Броварів Ратуш, депутат від БПП Каплін, колишній голова СБУ Наливайченко, голова Аграрної партії Скоцик і мер Львова, голова партії “Об’єднання Самопоміч” Садовий. ЦВК затвердила бюджет на проведення президентських виборів у розмірі 2,35 млрд грн, а на проведення парламентських – 1,95 млрд грн.

Нагадаю, що у 2017 естонці хотіли подарувати нам свою систему електронного самоврядування, яка вважається найпровіднішою у світі. ПОДАРУВАТИ. Тобто взагалі передати безкоштовно та допомогти у впровадженні. Вона настільки досконала, що за потреби її можна було б і купити за ті самі 2 мільярди, які влада планує витратити на ОДНІ вибори! Це дозволило би не тільки заощадити мільярди, а навіть проводити всеукраїнські та місцеві референдуми, хоч кожного тижня!

І знаєте що? Це виявилось непотрібним.
Гучно анонсована подія так і залишилась великим “ПУКом”. Як і все чого торкається ця нікчемна влада – перетворюється на симулякр. Навіть військовий стан спромоглися перетворити на популістське лайно.

Україна приступає до впровадження створеної в Естонії системи інтероперабельності“. Ну та й що? І досі приступає… Знаєте чому? Тому що розпилювати гроші стане неможливо, але це не головне. Головне те, що виявиться, що в Україні просто не існує тих виборців, які “голосують” за провладних кандидатів раз від разу. Ресурс у приблизно 20% “мертвих душ” (які дійсно померли або виїхали) буде втрачений.

Цей факт з’ясувався при виплатах доходу від криптовалютних активів в Єлизаветівці: 20% від прописаних вже не проживає в селі – або померло, або виїхали за кордон, або в іншу місцевість.

Останній перепис населення в Україні проводився у 2001 році. Чому його досі не проводять? Сьогодні ми не знаємо точно скільки в нас населення і це нікого не цікавить. Як планувати економічний розвиток, коли не зрозуміло скільки в нас людей? Оце вам і відповідь – чому.

Фальсифікація виборі стане НЕМОЖЛИВОЮ. Молодь зможе голосувати, навіть не відвідуючи виборчі дільниці, не відриваючись від свого комп’ютера, або навіть з мобільного телефону!! Що може гіршим за справжнє волевиявлення народу та його ставлення до так званих “реформ”. Це ж найгірший нічний кошмар сучасного можновладця!

Вибачте, естонці, ми обов’язково повернемось до вас за цим досвідом та технологіями, коли до влади прийдуть притомні люди.

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *