Проект “НАРОДНИЙ ОЛІГАРХ”
18.04.2019“Радісна” корупція: голова Єлизаветівки повідомив про масштабний дерибан коштів на дорогах області
12.05.2019Сьогодні Єлизаветівка – єдине село в сучасній Україні, де ми відновили традицію нагородження випускників школи. Усі випускники в 2018 році отримали ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ, у вигляді її фактичної вартості – 5000 гривень. Цей стартовий капітал був наданий кожному випускнику школи, без будь який умов!
І результат не забарився. Єлизаветівські учні показали НАЙВИЩИЙ бал ЗНО по всьому Петриківському району!
Про те, як ставиться до наших освітніх закладів районна та обласна рада, я розповідав тут.
Причина в тому, що надаючи стартовий капітал нашим учням, ми не даємо заробляти чиновникам з області та району.
Проблеми почались, коли ми відмовились від послуг підрядних організацій, рекомендованих нам з області з розцінками втричі дорожче за реальні ринкові ціни. Деякі керівники сільрад вважають, що краще погодитись та мати “нормальні стосунки” з обласною владою. Але хто одного разу ступив на цю стежку, вже ніколи з неї не зійде… Постає вибір: бути на гачку або на самоті – досягаючи всього самотужки та долаючи штучно створені перешкоди. Ваша ефективність нікого не цікавить. Важлива лояльність та умови для дерибану.
Мотивація до отримання знань та розвитку учнів, підтримка нашої молоді їх цікавить в останню чергу…
Хто буде забезпечувати розвиток нашої країни через 10-15-20 років – це питання навіть не постає у порядку денному сучасних можновладців. Приклад Єлизаветівки, наше ставлення до нового покоління українців вартий впровадження в кожному місті та кожному селі!
Максим Голосний
Золота шкільна медаль Української РСP: Діаметр 32 мм. Маса медалі 17-20 грам, Золото 583 проби, Покриття – золото 900 Золотий вміст – 10,45 грам чистого золота
21 червня 1944 року Радою Народних Комісарів СРСР було прийнято постанову «Про заходи щодо поліпшення якості навчання в школі» та вперше була озвучена ідея нагородження учнів середніх шкіл, що відзначилися, золотими та срібними медалями. Офіційно ж введено нагородження шкільними медалями постановою Ради Народних Комісарів СРСР №1247 від 30 травня 1945 року. Не мудруючи лукаво радянська влада стала карбувати шкільні нагороди за шаблоном чоловічої дореволюційної гімназійної медалі. Українські мали на реверсі такий напис: «За відмінні успіхи та зразкову поведінку»
Нагородження такою коштовною та престижною нагородою було неабияким стимулом для учнів тих часів досягати успіхів в навчанні!
Згодом вміст золота зменшувався, допоки не зник остаточно: золота шкільна медаль зразка 1954 року містила 5,87 грам чистого золота. А золота шкільна медаль зразка 1960 року виготовлялась зі сплаву міді та цинку з золотим покриттям, вміст золота складав всього 0,3 грама чистого золота.
1 Comment
Как связано денежное вознаграждение без условий при окончании школы с результатами учебы? Бред какой-то