Максим Голосний. Про запрошення до Лондону та Брюселю.
17.02.2019Теренами Україні (2015): думки про землю та соціальну відповідальність.
17.03.2019У ЗМІ вже встигли охрестити постійні ляпи президента застереженнями по Фрейду.
23 лютого під час зустрічі з виборцями в місті Жовква Львівської області Петро Порошенко пообіцяв на правах Верховного головнокомандувача «дати відсіч українського агресору».
https://youtu.be/qOjIk_uVPvE
15 березня в ході робочого візиту в Закарпатську область Порошенко виступав на заходах на честь 80-ї річниці проголошення Карпатської України. “Я дякую Закарпатті за таку потужну підтримку української армії. Дякую всім добровольцям, волонтерам, військовим – всім, хто захистив ворога і ваш прекрасний край і всю Україну”, – сказав Порошенко.
За кількістю неоднозначних застережень, зроблених за час президентської каденції, Петро Порошенко ризикує заткнути за пояс своїх попередників. При цьому, якщо ляпи Віктора Януковича з «Анною Ахматовою-Ахметової» та «поетом Антоном Чеховим» можна було списати на неосвіченість, то постійно повторювані фрази нинішнього голови держави про «українську окупацію» пояснити не так просто. Психологи кажуть, що випадкові застереження пацієнтів — ключ до несвідомого, вважаючи їх головною причиною таємні бажання і прагнення.
Все почалося з заяви гаранта в Маріуполі напередодні нового 2017 року, коли на урочистому заході Порошенко попросив жителів окупованих територій не переживати з приводу «тимчасової української окупації». Судячи з усього, ні оратор, ні його піарники нічого поганого в цьому не помітили, і ролик до сих пір можна знайти на офіційній сторінці президента.
Після цього подібні заяви почали з’являтися із завидною постійністю. Рік по тому, в день українського дипломата, голова держави зазначив, що ніхто не знає підлість українського режиму краще за українців. Президент, зрозуміло, мав на увазі «російський режим», однак, це не завадило йому видати на наступний День Соборності спіч, де фігурували «чоботи українських окупантів».
У ЗМІ вже встигли охрестити постійні ляпи президента застереженнями по Фрейду. Батько психоаналізу Зигмунд Фрейд дійсно говорив про щось подібне. Він ввів в лікарський лексикон термін «парапраксіс», під яким малося на увазі, що будь-яка, навіть сама безневинна описка чи помилка насправді є проявом несвідомих бажань і недозволених конфліктів. Знаменитий доктор був упевнений, що обмовки можуть розповісти все про справжні бажання та цілі людини.