Зустрічі в Англії: лорди, банкіри, фінансисти, члени Королівського двору
28.01.2019
Громадяни прийшли підтримати Голосного до ЦВК
04.02.2019

Зустрічі в Англії: лорди, банкіри, фінансисти, члени Королівського двору (2)

Друга зустріч 22 січня відбулася з прямим нащадком Олівера Кромвеля, професійним англійським дипломатом – Метью Евансом (Matt Evans). Метью був віце-президентом компанії БЕІ Системс (BAE Systems). На даний момент військовий консультант урядів щодо врегулювання військових конфліктів, працює в серйозних військових компаніях.

BAE Systems – оборонна компанія Великобританії. Займається розробками в області озброєнь, інформаційної безпеки, аерокосмічній сфері. Робота з іноземними замовниками, зокрема з Північною Америкою, ведеться через дочірнє підприємство BAE Systems Inc. Є найбільшою компанією з виробництва зброї на 2008 рік

Фото 1 – Максим Голосний і Метт Еванс біля офісу компанії Бая Системс.
Фото 2 – біля Пам’ятника кримської війни.

Метт, маючи великий практичний досвід, ділився порадами і вчив мене принципам державного мислення у врегулюванні воєнних конфліктів

Олівер Кромвель — англійський державний діяч, військовик і революціонер. Лорд-протектор Англії в 1653–1658 роках, лідер пуритан. Військовий керівник громадянської війни в Англії, прибічник парламентаризму, один з організаторів армії парламенту Англії в боротьбі з королівською армією під час Громадянської війни. Його вважають національним героєм Англії, незважаючи на його дії стосовно королівської влади в країні та екзекуцію Карла I.

 

Вечеряли з крупним фінансистом та девелопером Десмондом Блюмом (Desmond L. Bloom) на 35-му поверсі найвідомішої будівлі в Лондоні – Shard, яку він побудував разом зі своїм другом – легендарним Ірвіном Селаром (Irvine Sellar), родина якого сьогодні володіє 20% цього проекту.

Ірвін Селар, перед тим як долучитись до цього проекту, був повним банкротом 4 рази. Коли йому не було де жити, він переїжджав до свого друга Десмонда. Але наполелгиво піднімався та відновлював свій бізнес, скінчивши своє життя мільярдером. Це приклад, яке заслуговую на повагу – ніколи не здавайся!

The Shard – хмарочос в Лондоні (310 м, 87 поверхів), 30 березня 2012 року будинок досягло своєї верхньої позначки в 310 метрів, ставши найвищою будівлею не тільки в Лондоні, але і в Європі, а на цей момент є п’ятим по висоті європейським хмарочосом. Вартість проекту – 5 млрд доларів.

Для мене, як архітектора, в цьому проекту нереально все. Від ідеї до реалізації. Верх інженерної думки. Для розуміння – оглядовий майданчик, на який варто піднятися (це коштує 30 фунтів) приносить на рік чистого прибутку не менш 500 млн фунтів. Були пропозиції продати тільки цей майданчик за 1 мільярд доларів, але власники відмовились. Наразі 80% будівлі належить королівській родині Катара.

Десмонд Блюм був вельми задоволений нашою розмовою та виявив неабиякий інтерес до співпраці з Україною. Новою Україною…

Праворуч на фото – Метью Еванс (Matt Evans) – колишній віце-президент компанії БЕІ Системс (BAE Systems). Військовий консультант урядів.


Біля Букінгемського палацу

Вчора був запрошений на вечерю в розкішному готелі The Goring Hotel біля Букінгемського палацу (Buckingham Palace, London).

Більше 4 годин спілкувалися з Майклом Джефсоном (Michael Jephson, Buckingham Palace), Патріком Джефсоном (Patrick Jephson) та його дружиною Мері Джо Джакоби (Mary Jo Jacobi). Мері Джо – бізнесвумен, відомий політик та фінансист, була радником двох президентів США – Рональда Рейгана та Джорджа Буша старшого. Обіймала керівні посади корпорацій у сфері банківських та фінансових послуг у HSBC (1993 – 2000), Lehman Brothers (2000 – 2001) та Drexel Burnham Lambert (1985 – 1990). Також працювала у світовій нафтовій та газовій промисловості, зокрема, як віце-президент групи Royal Dutch Shell (2001–2005), а також виконавчий віце-президент BP America після розливу нафти Мексиканської затоки (2010-2011).

Patrick Jephson – особистий секретар принцеси Діани. Його робота для принцеси Діани включала щоденні робочі контакти з британськими та іноземними посадовцями на всіх рівнях аж до глави держави. Він організував міжнародні візити Діани і подорожував з нею по всьому світу до таких країн, як США, Росія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Індія, Пакистан, Єгипет, Зімбабве, Аргентина, Гонконг, Індонезія, Кувейт, Саудівська Аравія та ОАЕ. Автор двох книг про принцесу Діану «Портрети принцеси: подорожі з Діаною» та «Тіні принцеси». Обидві книги він особисто підписав та подарував мені!

Протягом 4 годин ці найповажніші люди розпитували мене про ситуацію в України, про енергетичну сферу. Та особливо про мене – про те, за що я борюся, чого хочу досягти.

Я відповів, що борюсь за те, щоб Конституція вперше за майже 28 років незалежності України ЗАПРАЦЮВАЛА. Всі ці роки влада ретельно та наполегливо втоптувала Основний Закон держави в багно. Сьогодні в Україні навіть згадки про Конституцію дорівнюються до «державної зради». Вони наголошують, що до неї треба вносити якісь популістські зміни, але ніхто не говорить про те, що її треба почати ВИКОНУВАТИ.

«КОНСТИТУЦІЯ ВИЩЕ ЗА ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ» – якщо стисло, такою була моя відповідь.

І раптом, наступного ранку в авто ми почули, що майже по всім радіостанціям обговорюють новину, що Королева Великобританії планує скористатися своїм конституційним правом (тут діє Конституційна монархія) для врегулювання парламентської кризи стосовно Брексіту та можливо вперше самостійно призначить нового прем’єр-міністра!

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *