Сучасна Єлизаветівка: шляхом реформ в окремо взятому селі

Єлизаветівка за рахунок бюджету застрахувала усіх дітей села
11.10.2018
Сучасна Єлизаветівка: шляхом реформ (часть 2)
22.10.2018
Показати всі

Сучасна Єлизаветівка: шляхом реформ в окремо взятому селі

Максим Голосний – голова Єлизаветівки, за 2 роки подвоїв бюджет села, зробив дороги, освітлення, зупинки, створив комунальне підприємство, забезпечив збір сміття та прибирання місцевих сміттєзвалищ. Відновив безкоштовний доступ до Блакитного озера, опанував криптовалюту, безкоштовно споживав газ для бюджетних установ. Добився реконструкції дитячого садочку. Встановив дитячу площадку, висадив парк. За рахунок перевиконання забезпечив найвищі стандарти соціального захисту – 100% компенсація на лікування для мешканців села, 100% дітей застраховані за рахунок бюджету від нещасних випадків та тяжких хвороб.

Все це – при шаленому спротиві Петриківської райадміністрації, без допомоги Обладміністрації, БПП, та іншої партійної забарвленості.
Неодноразово судився та вигравав в обласних прокурорів та правоохоронців, притягаючи їх до відповідальності.

1 Коментар

  1. stumari says:

    Мне нравится Ваше стремление и упорство в построении “рая” на отдельной территории. Постарайтесь учитывать опыт Ваших предшественников.Ваш главный ресурс – это люди.Привлекайте единомышленников,соединяйте и переплетайте интересы каждого члена громады. В любом юридическом конфликте старайтесь опираться на Основной закон -Конституцию,как на высшую правовую силу,соотнося главенство Конституции с любыми другими законодательными актами.Так держать.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: