Голова села повернув у бюджет вкрадені мільйони

Отчет за год работы Максима Голосного
26.11.2017
Селяни на Дніпропетровщині стали власниками цифрових грошей
03.05.2018
Показати всі

Голова села повернув у бюджет вкрадені мільйони

Де взяти гроші? На це питання проста відповідь – подивитися під ноги. Сільські бюджети мають набагато більший потенціал, який не використовується. Це довів голова Єлизаветівки (Петриківського району) Максим Голосний, повернувшись до влади у 2014 році після незаконного відсторонення командою регіоналів.

В кожній сільській раді є підприємства або користувачі суспільного ресурсу, які РОКАМИ не платять податки завдяки байдужості місцевої влади, або певної зацікавленості. А іноді – за допомоги “криши” славнозвісних органів.

Щоб покращувати життя в громаді, треба мати мужність брати на себе відповідальність та вступати в боротьбу за бюджет та ресурси з місцевими шахраями та їхніми “кришевателями”, в тому числі з податкової інспекції, які мають нахабніть засекречувати (!) “розрахунок податків”.

Maxim Golosnoy через суд дорахував у сільський бюджет декілька мільйонів (які тепер будуть сплачуватися ЩОРОКУ!). Це забрало декілька років, але він зміг та довів усій Україні, що гроші є, але потрібен фах, наполегливість та досвід щоб їх побачити та повернути громаді.

Ухилення від сплати податків у місцевий бюджет та “безкоштовне” використання суспільної власності роками – таких випадків можна знайти сотні у кожній громаді, в кожному місті або селі! Україні потрібні нові менеджери, які змусять  ці гроші працювати на користь громаді.

Коментувати не дозволено.