Вперше в Украінї – сільрада легалізувала криптовалюту

Соціальна програма “Безпека літніх людей” в Єлизаветівці
21.06.2018
Коммунизм в Елизаветовке: почему глава сельсовета сделал газ бесплатным
10.09.2018
Показати всі

Вперше в Украінї – сільрада легалізувала криптовалюту

Про це повідомив сільський голова с. Єлизаветівки Максим Голосний: “В той час, як депутати ВР роз’їхалися на довгоочікуваний відпочинок, а система держуправління так і не визначилася з правовою позицією в сфері обігу криптовалют, звичайна сільрада на Дніпропетровщині легалізувала свої криптоактиви шляхом державної реєстрації.

Це вже другий етап криптовалютного експерименту, який проводить цей орган місцевого самоврядування. Раніше депутати Єлизаветівської сільради проголосували за те, щоб довірити сільському голові Максиму Голосному одноосібно виконувати операції з криптовалютою в інтересах громади.

Основна ціль полягає у повній легалізації криптовалютних активів. Для цього на черговій сесії були прийняті відповідні зміни до статуту територіальної громади с. Єлизаветівка, який вже пройшов державну реєстрацію.

Єлизаветівка – єдиний населений пункт, де кожний член територіальної громади вже зараз забезпечений криптоодиницями Cardano (ADA), Stellar Lumens (XLM), TRON (TRX), SwftCoin (SWFTC).

Для членів територіальної громади с. Єлизаветівка  монетизація криптоактиву CARDANO (ADA) почнеться 1 січня 2019 року.

Незабаром на закупівлю криптовалюти планується виділити ще 200 тисяч бюджетних коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *