Над справою Захорольского міліції таки прийдеться попрацювати
02.10.2015Если читать истории о рейдерских захватах между строк
11.10.2015Сегодня зашел в прокуратуру Днепровского района г. Днепродзержинск, чтобы получить справку о правах и обязанностях потерпевшего по моему заявлению в отношении начальника СО Днепровского ВР Харченко по факту невыполнения им 3 (трех!) решений суда.
Вместо этого получил ответ, что прокуратура не видит в действиях Харченко состава преступления!
Цинизм, наглость и лицемерие правоохранительных органов, крышующих друг друга, не имеет границ.
“Невыполнение решения суда больше не уголовное преступление”, – утверждает прокуратура Днепродзержинска.
Вот вы спрашиваете – дались мне эти камешки на берегу Днепра – у других и камней побольше, и участки.
Не камешки Захорольского на берегу – а вот это главное зло и тормоз реформ. Вот корень наших проблем. Милиция – прокуратура – суд. Пока не вычистят эти “авгиевы конюшни”, все усилия впустую. Каждый раз, когда пытаешься что-то изменить – упираешься в одно и тоже… 4 года – одно и тоже. Вот так меня и других активистов-правозащитников водят по кругу и ждут пока мы выдохнемся. НЕ ДОЖДУТСЯ.
Встретимся с прокурорами в суде. Приглашаю журналистов с видеокамерами. О дате и времени сообщу дополнительно.
Справка для безграмотных прокуроров
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню –
карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, –
караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини –
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.