Медична реформа по-хмельницькі
13.02.2012Об усилиях одного человека
16.03.2012В Украине за годы независимости приняли несколько тысяч законов. Казалось бы – все верно и правильно. Но еще древние греки отмечали, что чем больше законов – тем хуже жить в таком государстве. Ко всему прочему – законотворчество еще и очень дорогой процесс, обходящийся госбюджету в миллионы гривен. Так сколько же стоит разработка одного закона?
0 Comments
Дуже красномовна форма подачі інформації. Правда, схоже на кишковий тракт: жруть гроші “ізбранніки”, перетворюючи не на закони, а на … вірно – на лайно (г…но, по- простонародному). Бо те, що вони там “викидають” на кінці стрілочки, не для людей придатне. Лайно -воно і є лайном, навіть якщо вартість його 13 млн. Але ж аби ті мільйони не забирали з ваших кишень, добрі люди. Ото там ваші пенсії, ваші зарплати, ваші ліки та” швидкі допомоги”, школи і нормальні продукти для ваших дітей і онуків. За все платимо ми.
А через пару місяців прийдуть ці ж самі гидуни і будуть розповідати, як вони про вас дбали, і ще більше дбатимуть, якщо ви їм ще повірите і оберете, аби вони й далі жерли і паскудили на ваше життя.
Навіть можуть і вам щось подарувати і чимось допомогти, але даром те – що за амбаром. Туди всі бігають, коли прикрутить живіт. Вибачте за кількість не літературних слів, але ж про тих упирів нахабних і безсоромних по-іншому не скажеш. Думаю, більшість би ще крутіші слова сказали.
Думайте і не дайте себе дурити і купити. Скільки вже можна?