Нову медичну реформу писали божевільні вороги народу — лікарі
18.10.2012Когда?
03.11.2012Шановні колеги та однодумці!
На протязі останніх років екологічна громадськість в переважній своїй більшості сповідала певну аполітичність. Частково це було пов’язано з тим, що природоохоронне законодавство України хоч і повільно, але удосконалювалось, а основною проблемою було незадовільне його виконання. Проте, за останні 2 роки ситуація кардинально змінилась, оскільки знищення природи України легалізується Верховною Радою.
Тепер не ігнорування законодавства, а самі закони можуть знищити природу, оскільки під виглядом покращення умов для розвитку бізнесу лобіюються інтереси фінансово-промислових груп та знімаються перепони для грабунку природних ресурсів. Не варто перелічувати всі антиекологічні рішення влади,але можна згадати хоча б декілька руйнівних законодавчих ініціатив.
Закон «Про регулювання містобудівної діяльності», № 7418 від 13.01.2011 р., який фактично скасував інститут державної екологічної експертизи для будівельної галузі.
Закон України № 11116 від 28.08.2012 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення». Цей закон призведе до суттєвого зменшення площ природних та напівприродних територій, особливо цінних земель, в тому числі земель природоохоронного призначення.
Законопроект No. 10218 від 16.03.2012 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні)» веде до розбалансування системи екологічного контролю та відкриває широкий шлях до знищення природи України.
Наведені приклади мають нарешті підштовхнути екологічну громадськість до певних політичних кроків. Прийшов час хоч якось вплинути на причини проблем, а не на боротьбу з наслідками. Як і раніше, не маючи намірів агітувати за когось конкретно, екологічна громадськість при цьому повинна зробити свій внесок у формування нормальної екологічної політики та проголосувати за будь-які політичні сили, які здатні враховувати думку екологів. Звичайно, важко сказати напевно, які саме політичні об’єднання здатні на це в повній мірі. Проте, відомо, що є 2 політичні сили, які поки що на це не здатні. Тому всі люди, які є небайдужими до збереження природи мають обов’язково прийти на виборчі дільниці 28 жовтня 2012 р., та проголосувати за будь-кого, тільки не за Партію регіонів, її кандидатів-мажоритарників та представників «Народної партії». Саме депутати Партії Регіонів та Народної Партії несуть основну відповідальність за катастрофічні зміни в природоохоронному законодавстві. Тому екологічно свідомі громадяни мають обов’язково прийти на виборчі дільниці та зробити відповідний вибір, а також закликати своїх близьких, знайомих та навіть незнайомих зробити теж саме.
НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ ДО ДОЛІ ПРИРОДИ УКРАЇНИ!!!