Голосний проти ЦВК у Верховному суді (стрім)
13.02.2019
ВЕРХОВНИЙ СУД ЗНОВ ПЕРЕВЕРШИВ САМ СЕБЕ
18.02.2019

Кримінальна справа для голови ЦВК більш ніж реальна!

Представник ЦВК не з’явився. Оригінал постанови не надав. Ухвалу суду не виконав. Це реальна кримінальна справа. Все можна було закінчити ще вчора, але їм дають ще один шанс. Ви бачите як все прогнило – ЦВК фейк, суди – фейк, наш “гарант” – фейк. Ми живемо у віртуальній реальності, яка тримається незрозуміло на чому…
Європейці розуміють до чого все це веде – до СОМАЛІ в центрі Європи, від якого ще й залежить їх енергетична безпека.

Кримінальна справа за навмисне невиконання ухвали Верховного Суду для голови ЦВК більш ніж реальна. Тому як про дату, час та місце судового засідання ЦВК було повідомлене належним чином і до початку судового засідання по справі надало свої заперечення на позов. Більш того, майже через після початку судового розгляду ЦВК додатково повідомило, що просить розглядати справу про відмову Максиму Голосному в реєстрації кандидатом без їхньої участі. Тобто ЦВК навмисно проігнорувало ухвалу Верховного Суду і не надало для огляду в суді оригінал постанови про відмову в реєстрації.

Принцип невідворотності покарання ніхто не відміняв, тому як ЗАКОН в правовій державі має бути один для всіх. Напевно, члени ЦВК уявили себе недоторканими, якщо так зухвало ігнорують УХВАЛИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ!

Ніхто ніколи не притягав їх до відповідальності. Але як відомо ми розриваємо шаблони, не граємо за чужими правилами.
І якщо суддям Верховного суду байдуже, що на них плюють, то мені – ні. Я докладу для того, щоб ви сіли!

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *