Петро Олексійович пішов у рішучий наступ?

Через неможливість сплатити рахунки люди закінчують життя САМОГУБСТВОМ
18.12.2018
Почему в Украине монополизирован рынок газоснабжения
23.12.2018
Показати всі

Петро Олексійович пішов у рішучий наступ?

Лише за сьогодні двічі від анонімів отримав доволі конкретні натяки на розвиток подій за сценаріями які наведені нижче: АБО Я ЗЛИВАЮ СУД ПО ГАЗУ І ЖИВУ НОРМАЛЬНО, АБО ПРОСТО ЗНИКАЮ… Є ЩЕ ВАРІАНТИ ІНСЦЕНУВАННЯ САМОГУБСТВА ТА НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ ЧЕРЕЗ ВИПАДКОВИЙ ЗБІГ ОБСТАВИН.

Мені в черговий раз чітко дають зрозуміти, що жарти скінчилися і я маю думати лише про те як мені вижити. За їхнім сценарієм я маю прийняти цілком конкретну пропозицію і злити газову справу. Просто кажучи – програти і мовчки змиритися. Вони хочуть раз і назавжди вбити надію у тих, хто почав вставати з колін і брати на озброєння мій досвід і діючу Конституцію України.

ПЕРШИЙ БОНУС

Наприклад, суто випадково за день до суду – 26.12.2018 до сільської ради офіційно завітають представники держаудиту, які можуть щось “нарити”, а можуть і не знайти нічого , в залежності від моєї поведінки.

ДРУГИЙ БОНУС

Наприклад, відразу після судового засідання в проміжок між 27.12.2018 та 30.12.2018 може бути створена ситуація, де під час обшуку в домоволодінні можуть бути знайденні заборонені предмети, зброя та набої, наркотичні речовини або сепаратиська література.

Я ОБИРАЮ ІНШИЙ ВАРІАНТ!

  1. Я НЕ ЗЛИВАЮ СУД І НЕ ДОПУСКАЮ ДЕРЖАУДИТ!
  2. ПРОДОВЖУЮ СВОЮ КОНСТИТУЦІЙНУ БОРОТЬБУ ДО ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ!
  3. ТУТ І ЗАРАЗ РОБЛЮ ПУБЛІЧНУ ЗАЯВУ ПРО ТЕ, ЩО Я НЕ ЗБИРАЮСЯ ЗНИКАТИ, ПРОВОКУВАТИ НЕЩАСНІ ВИПАДКИ АБО ЗАКІНЧУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ!

В РАЗІ БУДЬ ЯКИХ ПРОТИПРАВНИХ ДІЙ ПРОТИ МЕНЕ ТА ЧЛЕНІВ МОЄЇ РОДИНИ, ПРОШУ ВВАЖАТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ОСОБИСТО ПЕТРА ОЛЕКСІЙОВИЧА ПОРОШЕНКО, ЯКИЙ, ПО СУТІ, СВОЄЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧУЄ “НОРМАЛЬНУ” РОБОТУ ОФШОРНИХ КОМПАНІЙ КІПРСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ, ЯКІ ДИСТАБІЛІЗУЮТЬ СИТУАЦІЮ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ СЕКТОРІ.

Особисто для мене краще вмерти стоячі, ніж стояти на колінах перед БАРИГАМИ та їхніми посіпаками. Я розумію., що сильно ризикую. Але по факту не більше ніж ті, хто зараз знаходяться на передовій. Всі мають розуміти, що у нас тут своя гібридна війна, і внутрішній ворог не менш підступний та небезпечний.

Максим Голосний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *