Облгази Фірташа заборгували всім

Боротьба за народний газ. UA:Перший
30.12.2018
Голова сільради звернувся до Порошенко з питанням “як саме він гарантує Конституцію”. Гарант не зміг відповісти
07.01.2019
Показати всі

Облгази Фірташа заборгували всім

Тому що ніхто і не думає сплачувати. Збанкрутують і закриються. А наша держава їм все пробачить. Афера – на то і є афера.

Несколько дней назад, Восточный апелляционный хозяйственный суд в Харькове принял решение в котором подтвердил законность требований компании «Укртрансгаз» к компании “Полтавгаз”. От “Полтавгаза” в суде требовали погасить долги за услуги балансировки. Сумма взыскания составила около 3 млн. грн.

Некоторые облгазы ранее рассказывали, что Укртрансгаз незаконно приписывает долги газораспределительным компаниям. И данное решение суда является прецедентом и очень важным для дальнейшей остановки наращивания долгов.

Напомню, что облгазы задолжали Укртрансгазу за услуги балансировки около 28 млрд грн.

Сплачувати мусить тільки населення. А Кіпрським прокладкам держава “скасовує” безповоротну заборгованість, мільярди гривень. Про те, щоб скасувати щось комусь з громадян – питання навіть не піднімається.

Наслідки дії Закону № 3319-VI:

  • списано заборгованість ВАТ по газопостачанню та газифікації за придбаний природний газ та штрафні санкції на суму понад 10 мільярдів гривень;
  • реструктуризовано заборгованість ВАТ по газопостачанню та газифікації за придбаний природний газ на 20 років у сумі 2,3 мільярдів гривень.

При цьому, Закон № 3319-VI не передбачав аналогічного права споживачів на відповідне списання заборгованості за спожитий природний газ перед ВАТ по газопостачанню та газифікації.

Фактично, споживачі продовжували гасити свої борги перед газопостачальними організаціями за попередні роки, а останні, могли не розраховуватись та збагатитись за рахунок споживачів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *